Digitální řešení pro bezpečné, energeticky úsporné budovy a provozy

03. 11. 2021 09:00 - 12:00
Online

Na semináři se dozvíte, jak navrhovat a provozovat chytré budovy i energeticky náročné provozy.

Využijte naplno možnosti digitálních nástrojů a informace získané z provozních dat budovy. Platí pro nové projekty i pro rekonstrukce stávajících budov.

Moderní platforma EcoStruxure Building je založena na spolupráci v oblasti internetu věcí (IoT). Využívá škálovatelnou, bezpečnou a globální architekturu. Platforma EcoStruxure bezpečně propojuje hardware, software a služby prostřednictvím páteřní ethernetové IP sítě a pomáhá maximalizovat hospodárný provoz budovy a produktivitu bez dopadu na komfort uživatelů. S tím je také spojené zvyšování hodnoty budovy. Jedná se o inteligentní řešení pro budovy všech velikostí a typů – od rodinných domů, přes hotely, kanceláře, datová centra, až po rozsáhlé průmyslové celky.

Řešení EcoStruxure Power digitalizuje a zjednodušuje systémy pro distribuci elektřiny.

  • Díky kyberneticky odolným a propojeným řešením pro distribuci elektřiny získávají provozní týmy budov hodnotná data, která jim pomáhají při jejich rozhodnutích, jež chrání lidi a majetek a maximalizují kontinuitu a výkon provozu.
  • Podrobná data o spotřebě energie odhalí zdroje plýtvání a umožní tak zacílit úsporné kroky. 
  • Systém včasného varování upozorní na přehřívající se část obvodu a zamezí tak požáru. 
  • Online živá schémata ve vizualizaci poskytují přehled o celé elektroinstalaci. Systém tak snižuje riziko výpadku, případně poskytne dostatek informací pro odhalení příčiny.

Toto a mnoho navíc poskytuje platforma EcoStruxure, která splňuje poslední standardy kybernetické bezpečnosti.

Změna programu nebo obsahu vyhrazena zadavateli či pořadateli. Neposkytujeme jakoukoli záruku přesnosti, kompletnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených prostřednictvím naší webové stránky. Více v právním ujednání

Energy-Hub doporučuje

Odpadové hospodářství měst a obcí Nová pravidla a nové výzvy

18. 10. 2021 10:00 - 07. 12. 2021 12:00
online
Nově schválená odpadová legislativa přinesla doslova revoluci v pravidlech hospodaření s odpady. Na jejím základě se nyní česká města a obce snaží naj...

Ekoinovační fórum no.3: Evropa jako leader v čistých technologiích: od montovny k mozkovně

08. 12. 2021 10:00 - 13:30
Zveme vás na poslední řadu Ekoinovačního fóra, které bude na téma Evropa jako leader v čistých technologiích: od montovny k mozkovně.

Dny teplárenství a energetiky

27. 04. 2022 10:00 - 28. 04. 2022 19:00
Olomouc
28. ročník nejvýznamnější a největší konference v oboru teplárenství a energetiky v České republice představí novinky, inovace a témata, která významn...

Partneři portálu

ENERGY-HUB je moderní nezávislá platforma pro průběžné sdílení zpravodajství a analytických článků z energetického sektoru. V rámci našeho portfolia nabízíme monitoring českého, slovenského i zahraničního tisku.

64586
Počet publikovaných novinek
1968
Počet publikovaných akcí
703
Počet publikovaných článků
ENERGY-HUB využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování jakéhokoli obsahu či jeho části veřejnosti je bez předchozího souhlasu výslovně zakázáno.
Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5, Česká republika